بررسی انتصابات دانش آشتیانی در آموزش و پرورشبه گزارش تیزلند، به نقل از پایگاه خبری پارسینه، یازدهم آبان ماه سال 1395 نمایندگان با 157 رای موافق، 111 رای مخالف و 6 رای ممتنع از مجموع 274 رای اخذ شده به دانش آشتیانی اعتماد کردند و ریاست صندلی وزارت آموزش و پرورش را به او سپردند.

58 روز از ریاست دانش آشتیانی در وزارت آموزش و پرورش می گذرد، بیشترین عملکردی که از سوی دانش آشتیانی در این 2 ماه به چشم آمد، تغییر و جابه جایی عوامل این وزارتخانه بود.

با مروری بر انتصابات وزیر آموزش و پرورش با احتساب روزهای وزارت دانش آشتیانی به این نتیجه می رسیم به صورت میانگین هر 7 روز یک جابه جایی صورت گرفته است.

هجدهم آبان و برکناری بطحایی

پس از هفت روز سکانداری وزارت آموزش و پرورش تغییرات در وزارت آموزش وپرورش آغاز شد، اولین برکناری و انتصاب در روز هجدهم آبان ماه سال جاری بود. سید محمد بطحایی برکنار شد و «حسین فرزانه» به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

22 آبان و برکناری کفاش

22 آبان ماه سال جاری، حمید رضا کفاش برکنار شد و «مهدی فیض» به عنوان سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش منصوب شد.

25 آبان و دو انتصاب

25 آبان ماه سال جاری، طی حکمی از سوی وزیر آموزش وپرورش «دکتر محمد مهدوی» به عنوان مشاور عالی وزیر آموزش و پرورش منصوب شد و در همان روز با صدور حکمی، محمد فاضل مدیرکل دفتر وزارتی وزارت آموزش وپرورش برکنار شد و مجتبی زینی وند، مدیرکل مدارس غیردولتی جایگزین او شد.

7 آذر و برکناری سیاری

در انتصابات وزیر آموزش وپرورش، 12 روز وقفه افتاد و در روز 7 آبان ماه سال جاری، فرشید سیاری، مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش برکنار شد و وزیر آموزش وپرورش طی حکمی «عباسعلی باقری» را به عنوان مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش منصوب کرد.

6 دی و برکناری رئیسی

روز ششم دی ماه سال 95 طی حکمی از سوی فخرالدین احمدی دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش، «محمد تقی نظرپور» به عنوان «رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور» منصوب شد. پیش از این مرتضی رئیسی این پست را برعهده داشت.

 

منبع دریافت این مطلب : پاسینه


سرزمین تیزهوش ها

مشخصات

  • منبع: http://tizland.rozblog.com/post/913
  • کلمات کلیدی: آموزش ,وزارت ,آبان ,پرورش ,وزیر ,وپرورش ,وزارت آموزش ,وزیر آموزش ,آموزش وپرورش ,دانش آشتیانی ,پشتیبانی وزارت ,پشتیبانی وزارت آموزش ,وزارت آموزش
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها